HUPPA! Що таке: "Мембранна тканина" і чому HUPPA використовує саме її!

HUPPA! Що таке: "Мембранна тканина" і чому HUPPA використовує саме її! />

Що таке: "Мембранна тканина"? 
Чому HUPPA (ХУППА) саме її використовує у виробництві верхнього одягу?
Мембранна тканина - це тканина, що виготовлена на основі штучних мембан. Насправді - це не просто тканина, а ціла багатошарова конструкція, що складається з мембрани і додаткових шарів.

Зовнішній шар тканини повинен захистити ніжну мембрану від механічних пошкоджень, надати виробу міцності та ідеальний зовнішній вигляд, своїми кольорами та дизайнами приваблювати нас і створювати позитивний настрій. Другий шар покликаний забезпечити провідність парів поту назовні, в той же час захистити від дощу і вітру, власне це і є сама мембрана.

Підкладка (внутрішній шар) необхідна для захисту мембрани з внутрішньої сторони, для кращого розподілу вологи, що прискорює відвід поту.

За будовою розрізняють безпорові, пористі та комбіновані мембранні тканини. Характерною особливістю пористої та комбінованої мембранної тканини є те, що крапельна вода ззовні не може проникнути через неї, оскільки краплі значно більші за розміром ніж пори мембрани. Водночас водяна пара легко проникає крізь пори, оскільки молекули води значно менші за краплини води. Це забезпечує водонепроникність тканини та так звані «дихаючі властивості» виробу зсередини та вологовідштовхуючі — ззовні. 
Комбінована мембрана - це порова мембрана з додаванням дуже тонкого шару безпорової, який захищає пори від жиру, пилу та інших забруднень. Вона гарно втримує тепло в середині та найшвидше виводить надлишкові пари зовні. Показники, які характеризують мембрани — це водонепроникність та паропроникність (дихаючі властивості). Тканини з базовим рівнем водонепроникних та паропроникних властивостей мають показники приблизно 5.000 мм та 5.000 г/м2/24 год. HUPPA (ХУППА) використовує у виробництві мембранну тканину високого рівня, водонепроникність і паропроникність яких 10.000 мм та а 10.000 г/м2/24 год. 
HUPPA (ХУППА) з турботою про вас та ваших малюків.
В одязі HUPPA завжди тепло, завжди сухо!