Усі батьки мріють про те, щоб їхні діти завжди почувалися щасливо та невимушено. Для дитини природним є потяг до рухливих ігор та яскравих вражень. Забезпечити ці потреби зможе якісний та яскравий одяг від відомих виробників.

Купити дитячий одяг Hatley прагнуть батьки як зовсім юних модників, так і старших підлітків. Асортимент продукції Hatley задовольняє навіть найвибагливіші потреби як дітей, так і батьків.

Переваги одягу бренду

Дитячий одяг має бути не лише зовнішньо привабливим, але й відповідати багатьом іншим критеріям. Асортимент одягу Hatley в Києві відповідає таким вимогам:

  • натуральний склад тканини – це особливо важливо дітям, схильним до алергічних реакцій, такий одяг не дратує шкіру, добре вентилює повітря та чудово вбирає вологу;
  • максимальна зручність – одяг не повинен заважати рухам дитини та забезпечувати її потребу в іграх та активних вправах;
  • практичність – не слід чекати від дитини «дорослої» поведінки, малюки часто бруднять та псують одяг, тому він має бути міцним, стійким до плям та вологи, добре відпиратися та не розтягуватися;
  • приємна кольорова гамма – має велике значення для чуттєвого сприйняття дитини, формування відчуття прекрасного та перебування у гарному настрої;
  • стильним – багато батьків вважає, що найголовніше купити дитячий одяг Hatley недорого, але при цьому варто звертати увагу на його відповідність сучасним тенденціям, адже це з дитинства формує у дитини гарні естетичні смаки.

Одяг Hatley в Україні відповідає визначеним вимогам, що робить його надзвичайно популярним серед українських малюків.

Історія бренду

Перші моделі одягу для дітей віком до 14 років були розроблені у канадській провінції Квебек. Це були зручні піжами та інший домашній одяг, у якому всі малюки почувалися надзвичайно комфортно. З часом асортимент значно розширився, і сьогодні купити брендовий дитячий одяг Hatley можна для будь-якої мети.

Погодні умови канадської осені знайшли своє відображення у дизайні оригінального одягу для дощу. Дощовики Hatley виділяються привабливим дизайном і оснащені підкладками всередині. Одяг прикрашено стильними оборками-складками та передніми кишенями, його легко прати в пральній машині. Зовнішнє покриття тканини виготовлено з 100% поліуретану, тому не містить шкідливих речовин і отруйних хімікатів, які використовуються у дешевшому одязі.

Ще одна цікава пропозиція Hatley – гумові чобітки із синтетичного каучука. У такому зручному та безпечному взутті дитині не завадять жодні погодні умови.

Де купити Hatley у Києві

Вивчайте пропозиції з каталогу Babyfashion.com.ua та робіть покупки для ваших синочків та донечок. Тут ви знайдете речі на всі випадки життя як для грудних малюків, так і для підліткового віку. Різноманіття товарної пропозиції, доступність цін та зручність вибору моделей на сайті – це головні переваги нашого магазину.

В одязі канадського бренду ваша дитина буде почуватися зручно та вільно як на заняттях у школі чи в гуртках, так і під час відпочинку.