Стопа маленької дитини продовжує формуватися до підліткового віку і дуже легко піддається деформації. Саму тому дбайливі батьки велике значення надають вибору якісного взуття. Дитяче взуття Yowas від відомого іспанського виробника повністю відповідає вимогам до функціональних характеристик моделей, призначений для використання у різних сферах життя.

Правильно підібравши взуття, ви забезпечуєте своєму малюку не лише комфорт та відмінне самопочуття, але й допомагаєте формувати його поставу, гарну ходу, збалансовану координацію рухів, сприяєте здоров’ю та міцності кісково-м’язового апарату.

Переваги бренду Yowas

Вибираючи взуття фірми Yowas, батьки звертають увагу на привабливість моделей, їх сучасність та стильний вигляд. Але це не єдині переваги виробника. Щоб зробити вірний вибір, зважають на лише на естетику, але й на практичність та міцність виробу, його відповідність віковим нормам дитини.

Переваги, через які ви приймаєте рішення купити дитяче взуття Yowas:

  • матеріал виробу – взуття виготовлене із натуральної шкіри, що «дихає», забезпечуючи стопі хорошу вентиляцію повітря, захищаючи ноги від натирання, потіння, попрілості, ризику грибкових захворювань шкіри;
  • гнучка та еластична підошва з амортизуючими якостями, яка утримує стопу дитини у правильній позиції, сприяє вірному формуванню кісток та м’язів, запобігає розвитку плоскостопості;
  • твердий задник для надійної фіксації п’ятки;
  • наявність супінатора як умови правильного формування стопи та захисту її від травм та ушкоджень;
  • наявність зручних застібок для полегшення надівання;
  • вага – важливо, щоб дитяче взуття не було занадто громіздким та важким, не перешкоджало активності та рухливості дитини, навіть якщо мова йде про зимові моделі..

У будь-якому віці дитині важлива практичність взуття. Усі моделі Yowas гармонійно поєднують у собі оригінальні стильові рішення та високий рівень ергономічності виробу.

Слід відзначити універсальність взуття виробника із Іспанії. Компанія випускає як класичні туфлі, мокасини та лофери, так і кросівки для рухливих ігор та занять спортом.

Ще одна беззаперечна перевага – це можливість купити дитяче взуття Yowas недорого. Виробники забезпечують високу якість виробів, проводячи при цьому вигідну для клієнта ціньову політику.

Де придбати дитяче взуття Yowas у Києві

Сьогодні ринок пропонує велике різноманіття моделей: від класу «люкс» до доступних варіантів бюджетної сфери. Але дитяче взуття – це не те, на чому економлять відповідальні та дбайливі батьки. Задача у цьому випадку не стільки купити дитяче взуття Yowas дешево, як придбати дійсно якісну продукцію і потурбуватися про майбутнє здоров’я та захист від різноманітних порушень кісток.

У магазині Babyfashion представлено широкий асортимент товарів від іспанського бренду на всі смаки. Для вибору ваших моделей та більш детального ознайомлення з їх характеристиками вивчайте пропозиції каталогу магазину.