Softshell і Light Shell: що спільного і в чому відмінності?

Softshell і Light Shell: що спільного і в чому відмінності? />

08.02.2022

Технології виробництва дитячого одягу не стоять на місці: провідні виробники постійно змінюються і покращують використовувані матеріали. Тепер в нашому каталозі Ви можете знайти верхній одяг для дівчаток і верхній одяг для хлопчиків – універсальні речі з Softshell і Light Shell. Що це за матеріали і чому ми ними так пишаємося, дізнайтеся зі статті!

Softshell і Light Shell: схожість і відмінності

На початку давайте розберемося, чим же схожі матеріали. В основу обох видів матеріалів була покладена ідея тришаровості. Це коли один матеріал може захистити від погодних умов, зігріти і бути комфортним для тіла.

Softshell і Light Shell складаються з трьох шарів: водовідштовхувального покриття, мембранного матеріалу і флісу. Завдяки цьому вони:

  • захищають від вітру і дощу;
  • зберігають тепло;
  • дозволяють природній волозі не затримуватися біля тіла;
  • повторюють рухи дитини і не сковують їх;
  • зменшують кількість одягу, а значить, зробити активні ігри більш зручними;
  • приємні під час носіння;
  • зручні в експлуатації та догляді.

Відмінності між Softshell і Light Shell:

  • вага. 1 м² Softshell важить 275-305 г, а Light Shell майже в половину менше. Це у дитини з'явиться ще більше легкості під час прогулянок і активностей.
  • дихаючі властивості. Softshell здатний пропускати повітря 3 000 г/м²/24 ч., а Light Shell в півтора рази більше — 4 500 г / м2 / 24 ч. Це дозволяє ще краще виводити вологу від тіла і збільшити комфорт під час носіння виробу.

Вибираємо моделі Light Shell

Підійдуть для весни і похмурих літніх днів. Моделі не дозволяють холодному вітру зіпсувати прогулянки на свіжому повітрі завдяки вітронепроникному верхньому шару, а м'який флісовий шар зігріє своїм теплом. Водо- і брудовідштовхуюче просочення без вмісту фторвуглеродів захистить від дощу і мінімізує забруднення. Моделі доповнені безпечним знімним капюшоном, який при необхідності швидко відстібається. Манжети на рукавах доповнені регульованими липучками, щоб підігнати обсяг рукава під обхват зап'ястя дитини. З боків знаходяться зручні, що закриваються на блискавці, кишені.

Вибираємо моделі Softshell

Зручні і стильні комбінезони, куртки, штани та аксесуари з Softshell перетворять прогулянки дитини в приємну і веселу пригоду, незважаючи на погоду на вулиці. Всі моделі легкі і еластичні, тому не сковують і не обтяжують руху дитини. Вони захищають від опадів, бруду і володіють «дихаючими» властивостями.