Секрети прання дитячого взуття />

08.02.2022

Дитяче взуття для дівчаток, як і дитяче взуття для хлопчиків, піддається навантаженням набагато більше, ніж повсякденна доросла; при цьому, якщо ще розумієте, що взуття слід поберегти зайвий раз від впливу зовнішніх факторів, то діти про це не замислюються, тому їх речі страждають максимально. Однак у представленого на нашому сайті взуття для малюків є перевага – його можна прати в машинці. Як це краще зробити, ми зараз розповімо.

Корисні лайфхаки

Дитяче взуття, представлене в нашому каталозі, виготовлене з матеріалів зі спеціальним просоченням, яке відштовхує вологу і бруд. А це означає, що в більшості випадків його досить протерти вологою серветкою, щоб позбутися від бруду. Однак якщо дитина сильно забруднилася, прати кросівки, черевики дитячі можна, дотримуючись правил.

  1. Перед пранням слід оглянути взуття – чи всі елементи цілі, чи немає тих, які можуть відірватися і застрягти в машинці.
  2. Необхідно вийняти устілки, в ідеалі – ще й шнурки, які потім випрати окремо від взуття вручну.
  3. Підошву попередньо промити, видаливши з неї бруд і камені.
  4. Якщо є можливість використовувати мішок для прання взуття – відмінно, якщо ні – хоча б покласти в барабан разом з взуттям старі рушники або ганчірки, які збережуть лопаті барабана за рахунок того, що важке взуття не буде сильно по ним ударяти при обертанні.
  5. Одночасно прати не більше двох-трьох пар дитячого взуття, щоб навантаження на барабан було помірним.
  6. Вибирати для прання тільки делікатний режим з температурою води 30 градусів – так колір взуття не злиняє.
  7. Режим віджиму краще відключити, щоб поберегти підшипники пральної машини від підвищеної вібрації.
  8. Режим сушіння теж слід прибрати, оскільки взуття може деформуватися.
  9. Після вилучення взуття з пральної машини, її слід сушити природним шляхом, або, наприклад, покласти всередину зім'ятий папір і міняти в міру вбирання вологи. У холодну пору року можна використовувати і батареї, але попередньо накривши їх рушником.

Крім того, особливості догляду за кожною окремою моделлю можна дізнатися на сайті або на етикетці.

У взутті Olang використовуються синтетичні матеріали підвищеної міцності, які витримують цикли прання без втрати якості і зовнішнього вигляду. Якщо дотримуватися простих правил, дитяче взуття надовго збереже гарний вигляд, а догляд за нею займе мінімум часу.