Дитячі куртки для хлопчиків Canadiens в інтернет-магазині BabyFashion

Якщо з’явилося бажання купити куртку для хлопчика Canadiens, і орієнтуючись на назву, логічно припускаєте, що країною бренду є Канада, то Ви помиляєтесь – це італійський бренд, який не перший рік випускає модні зимові куртки та пуховики, що поєднують комфорт з модним дизайном. Прихильники бренду кажуть, що куртки для хлопчика Canadiens створені для неординарних особистостей і здатні «підірвати» монотонний зимовий пейзаж яскравими відтінками.

Чому італійський бренд вибрав північноамериканську назву Canadiens? Справа в тому, що дизайнери бренду були натхненні прохолодним, але затишним стилем канадських міст: вони захотіли створити такий верхній одяг, в якому було б комфортно проводити час на природі, а потім так само комфортно сидіти з чашкою гарячого шоколаду в кафе; не є виключенням і зимова куртка для хлопчика Canadiens, купити яку завжди можна в даній категорії нашого інтернет-магазину.

Модні зимові дитячі куртки для хлопчиків Canadiens дійсно не відрізнити від справжніх Канадських курток:

 • всередині у них тепла хутряна підкладка,
 • є глибокий зручний капюшон,
 • дизайн вражає ефектними поєднаннями матеріалів і відтінків,
 • силует частіше приталений, і завжди є фірмова «фішка».

Чому купити куртку для хлопчика Canadiens варто саме в нашому інтернет-магазині?

Модні зимові куртки для хлопчика Canadiens – справжній ексклюзив для холодної зими. Бренд представлений в каталозі не тільки куртками, але й такими видами верхнього одягу, як парки, пальто, шуби, а також шапки та напівкомбінезони.

Якщо плануєте купити дитячі куртки для хлопчиків Canadiens, можете вважати, що робите правильний вибір. Адже на що, перш за все, орієнтуються батьки при покупці куртки або пуховика для дитини? На якість матеріалу і легкість у догляді. Завдяки запатентованим технологіям TEFLON і TACTEL, дитячі куртки і пуховики Canadiens зносостійкі, здатні відштовхувати воду, а так само захищаючі від бризок бруду, пилу і навіть забруднень на масляній основі. Спеціальне покриття ніяк не відчувається візуально або тактильно, і, тим більше, ніяк не відбивається на здоров'ї Вашої дитини.

Другий критерій, обов’язковий до врахування, коли обирається куртка для хлопчика Canadiens – це тепло в холодну пору року. Дуже важливо підібрати модель, яка буде відповідати погоді, щоб забезпечити комфортний мікроклімат для дитини, і правильний догляд за самим виробом. Дитячі куртки Canadiens поділяються за ступенем морозостійкості – це осінні моделі і куртки на теплу зиму (до -10 градусів). Для таких курток і пальто Canadiens використовує сучасні синтетичні наповнювачі. На холодний період року рекомендується купити пуховик Canadiens – такі моделі дозволяють комфортно себе почувати при температурі до -35 градусів. Для міцних морозів Canadiens рекомендує пуховики з вмістом пуху і пера 70% до 30% відповідно, або навіть варіанти з 100%-го пуху.

Трохи про бренд

Компанія AESSE spa – виробник дорослої та дитячої ліній пухового одягу під брендом CANADIENS – була заснована у 1985 році, і весь цей час спеціалізувалися лише на виробництві пухового одягу найвищого рівня. Більшість з нас беззастережно приймає той факт, що найнадійніший годинник робить у Швейцарії, найкращі автомобілі – у Німеччині, а найсмачніше вино – у Франції. І звичайно, якщо кому-небудь доводилося вибирати по-справжньому теплий одяг – найкращі канадські пуховики. Будь-який покупець пуховика CANADIENS знає, що за ту ціну, яку він платить, він отримає бездоганну якість речі у всіх його багатогранних проявах.

 • Найкращий наповнювач – переважно висококласний гусячий пух із індексом від 600 і вище;
 • Сучасні технології тканини, що захищають від вітру та дощу;
 • Надійна та довговічна фурнітура;
 • Дорога, красива і функціональна опушка.

Загалом у цих пуховиках є все для того, щоб із задоволенням проносити їх як мінімум років десять. Підтримка найрізноманітніших модних видань, специфічних журналів для мандрівників та інших засобів масової інформації канадським пуховикам теж вистачає – головний герой «Післязавтра» вирушає на пошуки сина саме в куртці Canadiens, ці ж куртки з'являються і у фільмі «Білий полон». Більшість мандрівників, нафтовиків і мореплавців, яким доводиться стикатися з екстремальними холодами, не мислять свого життя без екстратеплих і надійних канадських пуховиків.

У колекції представлені моделі для трьох температурних режимів, які завжди позначені на внутрішніх ярликах артикулів кленовими листами:

 • 1 кленовий лист – рання осінь;
 • 2 кленові листи – середня зима (до -10 градусів);
 • 3 кленові листи – сувора зима (до -35 градусів).

FAQ про дитячі куртки для хлопчиків Canadiens

➡️ Які хлопчачі куртки Канадієнс серед нашого асортименту - найпопулярніші?