Купити парасольки Hatley в Україні, в інтернет-магазині «BabyFashion»

Чи можуть прогулянки під дощем бути такими ж захоплюючими і веселими, як в яскравий сонячний день? Звичайно, можуть, якщо від вологих крапель захищають кольоровий дощовик, зручні гумові чоботи і барвисті дитячі парасольки Hatley, купити в Україні які рекомендується саме в нашому інтернет-магазині.

Якою повинна бути ідеальна дитяча парасолька?

У технічному плані варіанти для дітей повністю ідентичні дорослим моделям – вони такі ж міцні і надійні. Але є ряд особливостей, які слід враховувати, вибираючи дитячі парасольки Hatley, купити в м. Київ які завжди можна в даній категорії нашого сайту.

  • Конструкція парасольки не повинна бути занадто важкою. Це досягається за рахунок зменшеного розміру виробу і вибору легких матеріалів-замінників.
  • Оптимальна ширина – трохи ширша плечей дитини; занадто великі дитячі парасольки Hatley, ціна яких на нашому сайті є досить демократичною, будуть заважати при ходьбі, а замалі не зможуть захистити від дощу.
  • Зручні глибокі моделі у формі купола. Під ними не страшно вийти на вулицю навіть у сильну зливу, однак, у таких варіантів є свій недолік – вони закривають огляд. Втім, вирішення проблеми вже знайдено: це прозорі парасольки з невеликими малюнками, в яких діти відчувають себе, як в аквалангу — можна і за дощем поспостерігати, і не промокнути.
  • Легкий механізм складання – важлива властивість для дитячих парасольок. В цьому плані зручні тростини, їх не виверне навиворіт вітер, і ламаються вони набагато рідше.

В інтернет-магазині «BabyFashion» можна купити парасольки Hatley, яскраві і незвичайні, для хлопчиків і дівчат. Ми спеціалізуємося на продажу товарів для дітей, тому можемо запропонувати парасольки-тростини з малюнками і оригінальні моделі.