Штани гумові для дівчат HATLEY

Штани гумові для дівчат Hatley купити в Україні пропонує інтернет-магазин «BabyFashion»

Багато суперечок викликає питання – чи варто штани гумові для дівчат Hatley купити в Україні та чи є в них потреба? У них є як шанувальники, які стверджують, що це єдине, що справді захищає від бруду та дощу, так і шанувальники думки, що шкіра в них не дихає, і дитина потіє. На цій сторінці ми не тільки пропонуємо купити штани гумові для дівчат Hatley, але і прагнемо розповісти про всі плюси гуми і кому вона дійсно необхідна.

«Плюсами» того, щоб купити штани гумові для дівчат Hatley в м. Київ, є:

  • Перший і головний «плюс» – це абсолютна непромокальність: у такому одязі можна лізти у будь-які калюжі.
  • Другий важливий «плюс» – такі гумові штани для дівчат Hatley, купити в м. Київ, які рекомендуються на цій сторінці нашого сайту, не бояться бруду, і дуже прості у догляді: всі забруднення легко змиваються вологою ганчіркою або просто струменем води.
  • Ще одним «плюсом» є всесезонність подібних речей: у теплу погоду їх можна носити на тонкі колготки, а в сльоту міжсезоння можна сміливо надіти поверх основного одягу (навіть поверх зимового комбінезону).

Також варто відзначити, що на штани гумові для дівчат Hatley ціна виробів з поліуретану буде значно дешевшою, ніж на високотехнологічний одяг з мембраною.

Тож чи варто купити штани гумові для дівчат Hatley?

Якщо сумніваєтеся, чи потрібні дитині гумові штани чи ні, купіть гумовий напівкомбінезон без підкладки. Така річ універсальна: і влітку в калюжах пограти можна, або в лісі після дощу прогулятися, і восени/весною по сльоті можна шльопати, одягнувши напівкомбінезон на верхній одяг.

Також малюкам знадобляться гумові рукавиці, які відмінно захистять маленькі ручки як при падіннях в калюжі, так і при колупанні в мокрому піску, які також можна підібрати у відповідній категорії нашого сайту.

FAQ

➡️ Чому Вашу увагу повинні привернути прогумовані штани для дівчат Hatley?

Почнемо з того, що матеріал для справжніх дитячих напівкомбінезонів не має відношення до гуми. Справжні «непромокайки» Хетлі відшивають із спеціального високотехнологічного матеріалу. Це 100% поліестер (PL) з термопластичним поліуретановим покриттям TPU на структурній тканинній основі і, звичайно, проклеюванням швів із загином. Тканинна основа всередині таких штанів забезпечує відведення зайвої вологи, тому дитина в такому захисному комбінезоні не потіє і не пріє.

➡️ Навіщо потрібні штани для дівчат від Хетлі?

Головне і основне завдання непромокаючих штанів для дівчат – це захист дитини та одягу від бруду, води, піску тощо, під час прогулянок по вабливих калюжах та сльоті. Тому, брати за основу у виборі дитячих непромокальних штанів критерій, «дихання», буде докорінно невірним: непромокайки повинні не промокати, а «дихати» буде основний верхній одяг малюка. Адже ніхто не вибирає дихаючі гумові чобітки або взуття з натуральної шкіри, щоб бігати калюжами, вірно?

➡️ Які особливості носки гумових штанів для дівчаток Hatley?

Дитячий одяг із мембранної тканини вимагає обов'язкової наявності підкладки в ній. При недотриманні технічних вимог, мембранне покриття стає вразливим і легко ушкоджується (засмічується) піском, що потрапляють, частинками бруду і постійним тертям об одяг, на який одягнена «дихаюча непромокайка». Після того, як мембранна плівка ушкоджується, вона вже не «дихає» і повністю втрачає свої властивості. А через те, що одягають ці тонкі непромокайки на основний дитячий комбінезон, така «дихаюча непромокайка» стає практично одноразовою. Безперервне тертя мембранної плівки об тканину основного верхнього шару дитячого одягу повністю обнулює всі водонепроникні якості.