Як вибрати дитячі демісезонні штани? />

08.02.2022

Штани для хлопчика демісезонні вже давно перестали бути суто чоловічим предметом гардероба – все частіше молодих батьків цікавлять і штани для дівчат демісезонні. У дитячій моді такий предмет одягу – це не тільки красиво, але і, перш за все, тепло, зручно, практично. У нашому каталозі представлено кілька популярних моделей демісезонних брюк, а також багато варіантів для іншої погоди. Так які ж вони – ідеальні дитячі демісезонні штани? Читайте нижче.

Вимоги до демісезонного одягу

Щоб куплені речі не розчарували, краще заздалегідь переконатися, що вони відповідають всім очікуванням, і не підведуть. Ідеальні демісезонні штани володіють наступними якостями:

  • Теплі – захищають малюка від зниження температури, а в ідеалі ще й регулюють теплообмін, відводячи зайву вологу від тіла.
  • Практичні – матеріал такого одягу повинен легко відпиратися, володіти волого- і брудовідштовхуючими властивостями, бути простим у догляді.
  • Швидковисихаючі. Особливо це актуально, якщо в гардеробі всього одна модель демісезонних брюк, які потрібно періодично прати в будь-якому випадку.
  • Зручні – для кожної дитини буде зручним свій фасон. Однак обрана батьками модель не повинна сковувати рухів. Важливо, щоб речі підходили за розміром – в брюках «на виріст» малюкові буде так само незручно, як і в тісному одязі.
  • Якісна тканина підкладки – приємні до шкіри, які не натруть дитині і не викличуть алергічну реакцію.

Демісезонні штани Hatley

Виробник піклується про своїх маленьких клієнтів, тому демісезонні штани бренду відповідають всім перерахованим вище якостям, і навіть більше. Речі виготовлені з матеріалів з брудо- і водовідштовхувальним просоченням, які легко очистити від забруднень, не вдаючись до частих прань. Це дозволяє зберегти не тільки час батьків, а й ресурси планети. Використовувані матеріали не містять фторвуглеродів, які довго розпадаються в навколишньому середовищі, тим самим завдаючи їй шкоди. Такі демісезонні штани – екологічно безпечні.

Вітронепроникні тканини надійно захищають дитину від несприятливої погоди, просочення – від вологи, бруду. Кожна річ від цього бренду максимально зручна завдяки наявності регульованих елементів, що дозволяють підлаштувати розмір одягу під дитину. Всі застібки безпечні, розраховані на те, що дитина впорається з ними самостійно. Також верхній одяг має світловідбиваючі елементи, які роблять дитину помітнішою для водіїв.